piątek, 13 września 2019

DOTS


playsuit / kombinezon - HERE/TUTAJ
earrings/ kolczyki - Reserved14 komentarzy:

 1. pięknie wyglądasz!!! Obserwuję!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładnie ładny skromny i naturalny makijaż

  OdpowiedzUsuń
 3. Przerzuć się na wiskozę. To naturalny materiał. Może by tak coś z bawełny, wełny, jedwabiu? Jesteś taka piękna, a reklamujesz tylko jakieś azjatyckie plastikowe ....sukienki, szkoda.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam sporo odzieży z wiskozy, bawełny, również z wełny coś się znajdzie, ale nie jestem w stanie wszystkiego umieszczać na blogu. Natomiast co reklamuję jest moim wyborem; noszę ubrania z różnych materiałów, nie tylko naturalne tkaniny i nie ma to nic wspólnego z reklamami. Jeśli podoba mi się coś z poliestru, również to kupię :) To co pokazuję na blogu nie jest nawet 5% mojej szafy.

   Usuń
  2. a co do azjatyckości, to chyba już od dawna jest jasne, że większość sieciówkowych produktów jest wykonywana w krajach azjatyckich, więc nie ma różnicy czy zamawiam coś prosto z Chin czy kupuję np w Zarze z dużo większą marżą, wychodzi dokładnie na to samo. Ale jak zawsze dziękuję za opinię :)

   Usuń
  3. Domyślam się, że dokonujesz wyboru, może sugerowanego, ale jednak wyboru. Jako osoba publiczna- blogerka, stajesz się wzorcem dla młodych kobiet i pewnie nie tylko tych zupełnie młodych i przekazujesz podejście do ubioru i stylu. Styl jest świetny, masz kilka tak szałowych stylizacji, że można się "zakochać". Polyester-poliester to dobry materiał na płaszcze, jako coś nieprzemakalnego, coś z wierzchu itp. jednak jako bezpośrednia warstwa na ciele... czy to jest w ogóle akceptowalne? Np podczas naszego lata w tym roku? Raczej na pewno nie.
   Szkoda, że nie prezentujesz niczego co zaczyna sie pojawiać z naszej lokalnej, krajowej produkcji. Polska do lat 90 XX wieku była potentatem odzieżowym, PO 1989 cały ten przemysł został zaorany, teraz coś się próbuje reaktywować, przydałoby się to upowaszechniać i uświadamiać młodzież, że mamy też coś własnego, a nie tylko import z dalekiego wschodu.Pozdrawiam.

   Usuń
  4. Nawet jako blogerka nie czuję się odpowiedzialna za wybory innych osób, sama zaś nadal będę nosić to co podoba się mi. Chyba każdy jest świadomy, iż "mamy też coś własnego" ale weź proszę pod uwagę, że niekoniecznie każdemu mogą się podobać te polskie propozycje. Myślę, że każdy powinien nosić to co sam wybiera :)

   Usuń
  5. Tak czy inaczej postaram się wrzucac posty częściej i bardziej zróżnicowane pod względem materiałów, o ile tylko czas mi pozwoli

   Usuń
  6. Miło by było oglądać Cię ubraną w najlepsze ciuchy, sukienki, spódniczki od najlepszych producentów i projektantów, polskich i europejskich.

   Usuń
  7. Ja też bym chciała siebie oglądać w ubraniach od najlepszych projektantów😅

   Usuń
  8. Czekam cierpliwie na kolejne stylizacje.

   Usuń
 4. Cudowne włosy! :)
  https://www.youtube.com/watch?v=5SsU3FRNNFQ

  OdpowiedzUsuń