wtorek, 27 sierpnia 2019

FEMME LUXE FINERY CO ORDSZupełnie zapomniałam o tych zdjęciach, robiłyśmy je kilka miesięcy (i kilogramów!) temu. 
Jedna z moich ulubionych wersji, czyli #tylkodresowystyl (niewtajemniczonych odsyłam do popularnego niegdyś, w pewnych kręgach niemal ikonicznego utworu z gatunku polskiego hip hopu, z którego zaczerpnięto ten hasztag : https://www.youtube.com/watch?v=ZCtEQSgT5Ic ). 


Żarty na bok; ten dresowy komplecik z FemmeLuxe tak bardzo wpadł mi w oko, że zdecydowałam się zamówić dwie kolorystyki i czuję już, że na nich też się nie skończy. Jest niesamowicie wygodny, a to cenię sobie najbardziej; dlatego też w planach mam jeszcze zamówienie go w kolorze khaki lub czerni. 
Też tak macie, że gdy jakąś część garderoby świetnie Wam się nosi, zamawiacie ją w różnych (lub wszystkich możliwych...) wersjach kolorystycznych?

Dla osób nieprzekonanych do idei noszenia dresu na co dzień komplet z pewnością sprawdzi się na siłowni. Ja jednak z radością będę śmigać w nim (prawie) wszędzie. Takie zestawy przywodzą mi na myśl styl sióstr Kardashian - nie śmiejcie się, ale oglądanie KUWTK podczas prasowania to moje guilty pleasure i w ogóle się tego nie wstydzę. 


Ciekawa jestem, który kolor bardziej Wam się podoba? Ja stawiam na beż. leather jacket / kurtka - Zara
shoes / buty - Vans Old Skool

leather jacket / kurtka - Zara
backpack / plecak - Victoria's Secret
shoes / buty - Nike Air Max 97

4 komentarze: