czwartek, 1 marca 2018

WIOSENNE NOWOŚCI : kalosze HUNTER, klasyczne REEBOK CLUBC C, czarne CONVERSE // FOOTWAY.pl


Cześć! Dziś rozpoczął się nowy miesiąc - i choć pod względem temperatury ( oraz kalendarza ) tkwimy jeszcze w zimie, mi marzec kojarzy się z nadchodzącą wiosną. Wierzę, że dodatnie temperatury już niedługo nas zaskoczą, dlatego powoli przygotowuję swoją szafę na cieplejsze dni.

Dlatego postanowiłam poświęcić wpis moim wiosennym nowościom obuwniczym. 
Wszystkie pary pochodzą ze sklepu internetowego Footway - nie wiem, czy już go znacie, jeśli nie - zdecydowanie pora to zmienić! 
Na stronie Footway znajdziecie ogromną ilość makowego obuwia w świetnych cenach. Mi te trzy pary udało się wyhaczyć za naprawdę nieduże pieniądze (w porównaniu z konkurencją). Przesyłka dotarła do mnie ekspresowo ( ok. 1 dzień roboczy ).Zdecydowałam się na wybór niskich kaloszy - sztybletów marki Hunter. To trzecia para tej marki w mojej szafie; jeśli chodzi o kalosze, jestem jej wierna. Buty są w kolorze żywego różu; będą świetnym uzupełnieniem klasycznych zestawów opartych na czerniach, bielach, beżach i szarościach. Sprawdzą się zarówno do ramoneski jak i trenczu, czy kurtki jeansowej. 
Kosztowały jedyne 209 zł!

różowe kalosze - HUNTER 

Kolejna para to klasyczne Reeboki Club C,  które od jakiegoś czasu przeżywają swój powrót. Miałam je na oku już od kilku miesięcy, po zobaczeniu ich na Footway, musiałam je mieć! Tymbardziej, że kosztowały jedyne 104zł! W dodatku, są w całości wykonane ze skóry naturalnej.

sneakersy - REEBOK CLUB C 

Ostatnia para, którą wybrałam to klasyczne czarne Converse. Identyczne co prawda mam w szafie, jednak po 5 latach noszenia, trzeba było w końcu wymienić je na nowe:) Te buty wg mnie są jednymi z najbardziej uniwersalnych butów codziennych. 

czarne trampki - CONVERSE 

Wpis powstał przy współpracy ze sklepem Footway

2 komentarze: