INSTAGRAM

piątek, 24 czerwca 2016

ZESTAW 32 PĘDZLI DO MAKIJAŻU - RECENZJA

Hej! 
Ponieważ chciałabym powoli urozmaicać bloga o tematy poza odzieżowe, dziś przygotowałam recenzję moich nowych pędzli. 
Pędzle zamówiłam ze sklepu NEWCHIC.COM. Wybrałam najtańszą przesyłkę, a były u mnie w ciągu tygodnia!
Koszt pędzli to w tej chwil tylko 56 zł! (cena regularna to ponad 100zł). 
 Podkreślam od razu, że w dziedzinie makijażu jestem amatorką i mnie jako amatorkę zakup satysfakcjonuje w 100%.  Wcześniej miałam kilka pędzli - do pudru, do różu, kilka do cieni - ich koszt był znacznie wyższy od kosztu tego zestawu, natomiast ich jakość oceniam dużo gorzej.


Pędzle zapakowane są w wygodny futerał z eco skóry z oddzielnym miejscem na każdy pędzel. Dzięki temu są łatwe w przechowywaniu oraz od razu zorientujemy się, czy któregoś pędzla brakuje :)Przechodząc do samych pędzli - są to typowe "no name" i jest ich 32. Najczęściej używane przeze mnie to te największe - do nakładania pudru, różu, rozśwetlacza. Również "polubiłam się" z pędzlami do cieni (szczególnie tymi najmniejszymi - bardzo ułatwiły mi aplikację i cieniowanie, które to wcześniej zajmowały mi o wiele więcej czasu i energii!). 
Pędzle są wykonane z bardzo przyjemnego w dotyku włosia ( ponoć naturalnego, ale nie jestem przekonana). 
Rączki zrobione są z drewna i pomalowane na różowo. Moim zdaniem wyglądają uroczo :)Stosunek jakości do ceny jest naprawdę zadowalający. Podsumowując : są to naprawdę przyzwoite pędzle do użytku własnego lub na początku przygody z pełnym makijażem:-) 

3 komentarze: