INSTAGRAM

wtorek, 29 lipca 2014

#FRIENDSIE #SOMERSBY / SPORTY LOOK - RAINBOW ADIDAS ZX FLUX & NAILS


#FRIENDSIE #SOMERSBY

Być może część z Was spotkała się już z wpisami na innych blogach dotyczących kampanii Somersby. Ja również biorę w niej udział. W kilku słowach przedstawiam Wam o co chodzi :)

środa, 16 lipca 2014

SUMMER ESSENTIALS - MY WISH LIST! / Ax Paris, Hoodboyz, Choies, Sheinside, Oasap, Chicwish.

MY SUMMER WISH LIST 
 Powoli pakuję się na wyjazd - jadę nad morze. Przeglądam szafę, a także sklepy internetowe i te stacjonarne, w poszukiwaniu nowych ubrań lub inspiracji. Przedstawiam Wam te, w których całkowicie się zauroczyłam i mam nadzieję, że część z nich trafi do mojej szafy jeszcze w te wakacje:). Moje serce najbardziej skradły kombinezony:)
 http://bloggernetwork.e-tailwebstores.com/scripts/click.php?a_aid=anetkam1&a_bid=398cb7adhttp://bloggernetwork.e-tailwebstores.com/scripts/click.php?a_aid=anetkam1&a_bid=398cb7ad 


1., 2. , 3. - AX Paris


czwartek, 10 lipca 2014

WHITE HIGH-LOW LACE SKIRT, NEON CROP TOP & BLACK LEATHER DETAILS

http://www.sheinside.com/Black-Long-Sleeve-Zipper-PU-Leather-Jacket-p-144682-cat-1776.html


Możliwe, że zdążyliście zauważyć fakt, iż najbardziej upodobałam sobie styl codzienny z naciskiem na wygodne buty. Od czasu do czasu (ostatnio często ) lubię "wskoczyć" w szpilki, a te na dzisiejszych zdjęciach to moje najwygodniejsze:)

piątek, 4 lipca 2014

MINT SCATER DRESS & HEART-SHAPED CLUTCH

MINT DRESS  
Wraz z nadejściem lata postanowiłam powiększyć garderobę o kilka sukienek. Od dawna rozglądałam się za rozkloszowaną sukienką w kolorze miętowym, ale propozycje sieciówek nie przypadły mi do gustu.

wtorek, 1 lipca 2014

BLUE JEANS, WHITE SHIRT & RED CONVERSE / Cudawianki handmade


https://www.facebook.com/pages/Cudawianki-Handmade/497490223597296?fref=ts


 Cześć :) Dziś poza zestawem ( który jest dośc klasyczny, bo składa się z jeansów, białej koszuli i conversów) przedstawiam Wam moje nowe etui na telefon, wykonane na zamówienie przez CudaWianki Handmade. Etui jest idealnie dopasowane do wymiarów mojego telefonu.