wtorek, 25 marca 2014

PRINTED BANDAGE LONG SLEEVE DRESS, NEON CLUTCH & PRINTED NAILS

http://udobuy.com/goods-13302.html

Dość rzadko mam okazję założyć coś tak obcisłego (i krótkiego) a przy tym czuć się komfortowo. Wraz z obecną od kilku dni nową porą roku postanowiłam urozmaicić swą szafę o kilka sukienek, ponieważ w ostatnich miesiącach przeważały w niej różnorodne płaszcze, okrycia wierzchnie, swetry itd.

czwartek, 20 marca 2014

SPRING WISH LIST ( MUST HAVES ) - PASTELS


Dziś dla odmiany przedstawiam Wam moją wish listę ( lub jak kto woli listę 'must have') na wiosnę:) Produkty pochodzą ze sklepów internetowych, po kliknięciu w link przeniesiecie się od razu na stronę danego sklepu.

Większość wybranych przeze mnie ubrań ma piękne, pastelowe kolory.  Nie jest chyba zaskoczeniem, że właśnie pastele będą hitem tej wiosny. Zostawiam Was z moimi propozycjami :)


http://www.sheinside.com/Outerwear-c-1735.html http://www.sheinside.com/Outerwear-c-1735.html 

camel coat, baby blue coat, long black belted coat - Sheinside


niedziela, 16 marca 2014

SPOTKANIE WARSZAWSKICH BLOGEREK 8 MARCA - Dzień Kobiet:)

 od lewej ; Rasz, SzafaOli, ja,  Kasia, Ania

 fot. Szafa Oli

 W poprzednią sobotę uczestniczyłam w spotkaniu blogerek z okazji Dnia Kobiet. Dziewczyny wybrały restaurację Akademia, która okazała się idealnym miejscem na tego typu spotkanie. Dziękuję organizatorkom oraz wszystkim uczestniczkom za miłe spędzenie czasu:).

piątek, 14 marca 2014

GRAY LONG OVERSIZE BELTED COAT & RIPPED SKINNY JEANS

http://www.danielwellington.comZwykłe, wąskie jeansy z wielgachną dziurą umiejscowioną centralnie na kolanie są ostatnio tym, co noszę najczęściej. Moje uwielbienie dla tej niepozornej pary jeansów spotyka się z powszechnemu niezrozumieniem - poczynając od mojej babci, która najchętniej by ją załatała, poprzez chłopaka, kończąc na rekordowo dużej liczbie osób zwracających na nie uwagę w transporcie miejskim.